MENU

Hakkımızda

Her uzun yolculuk küçük bir adımla başlar.

25 yılı aşkın tecrübesiyle %100 bir aile şirketi olarak Feza Eryurtlu ve İnanç Çubuklu tarafından 2005 yılında kurulan IDEA MAKİNA , enerji sektöründe dünya çapında önemli bir oyuncu olma kararlılığıyla kısa sürede şaşırtıcı bir büyüme göstermiştir. Ülkemize değer katmayı temel amaç edinen IDEA MAKİNA faaliyetlerini şeffaf kurumsal yönetim , uluslararası standartlarda üretim , müşteri memnuniyeti ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile devam ettirmektedir.

Türkiye pazarında 35’un üzerinde satış noktasıyla hizmet veren IDEA , üretiminin %65’ini ihraç etmektedir.

IDEA MAKİNA, İstanbul Tuzla’da bulunan 2800m2 fabrikasında 2500 kVA gücüne kadar jeneratör üretimi gerçekleştirmektedir.

IDEA MAKİNA , Cumhuriyetinizin 100.yılını kutluyor olacağı 2023 yılına global bir marka olarak girerek sektöründe ülkemizin itibarını arttırmak için var gücüyle mücadele edecektir.

Satış sonrası hizmet IDEA MAKİNA’da sadece ürün garantisi ve yedek parça bulunabilirliği değildir. Kazanılmış müşterinin kalıcı olmasını sağlamak son derece önemlidir. Bu nedenle , IDEA MAKİNA’nın hizmet anlayışı yalnızca müşterilerinin beklentilerini karşılamakla sınırlı olmayıp müşterilerin ifade edemedikleri istekleri de karşılamayı kapsar.